Регіон РівнеЛіснича завдала мільйонних збитків Клеванській громаді

Ліснича завдала мільйонних збитків Клеванській громаді

Ліснича підозрюється у незаконній вирубці фруктового саду, що спричинило мільйонні збитки Клеванській громаді.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську обласну прокуратуру.

За процесуального керівництва екологічних прокурорів Рівненської обласної прокуратури 38-річній лісничій повідомлено про підозру у перевищенні службових повноважень та організації незаконного знищення дерев, їх перевезення, зберігання та збуту, що спричинило тяжкі наслідки.

Згідно з матеріалами слідства, ліснича торік восени організувала незаконну вирубку фруктового саду площею 0,7 га на території лісового господарства, спричинивши Клеванській громаді збитки понад 4,8 млн грн. Під зріз потрапили 136 яблунь, одна груша та три каштани.

Фото – Рівненська обласна прокуратура
Ліснича
Фото – Рівненська обласна прокуратура

Ліснича знала порядок проведення таких робіт, проте жодних дозвільних документів на рубку дерев у неї не було.

Наразі суд відсторонив лісничу від займаної посади, обрав запобіжний захід та наклав арешт на її майно.

Нагадаємо, на Березнівщині викрили лісопорушників: вилучили понад 23 кубометри деревини.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc