Журналісти Рівне Онлайн підготували для вас кримінальні новини Рівненської області, які сталися протягом тижня (2–8 березня):
У понеділок отримав вирок житель Рівненської області, який вбив 77-річну сусідку.
У минулому році до 77-річної мешканки села Мала Клецька Корецької ТГ завітав 38-річний чоловік. Під час спільного розпивання алкогольних напоїв між ними раптово виник конфлікт. У ході сутички гість завдав пенсіонерці не менше 3 ударів металевим баняком по голові та пішов додому. Знаряддя злочину забрав з собою.

Коли ж через годину повернувся до жінки — виявив її нерухому на підлозі. Нападник повідомив про інцидент 56-річну сусідку, яка викликала швидку та медиків.
Лікарі госпіталізували потерпілу в комі до лікарні, де через 20 днів вона померла.
38-річного жителя села Мала Клецька оперативно затримали. На момент скоєння злочину він перебував у стані алкогольного сп’яніння: прилад драгер показав 1,95 проміле.
Днями Корецький районний суд виніс вирок по справі: 7 років за ґратами.
У вівторок повідомили, що жителю Сарненщини загрожує довічне ув’язнення за подвійне вбивство.
44-річному чоловіку інкримінують умисне вбивство двох людей. Йому загрожує від 10 до 15 років ув’язнення, або й довічне.

Йдеться про трагедію, яка сталась 2 листопада минулого року у селі Глушиця, Сарненського району. Тоді вдома у місцевої жительки під час застілля посварились брат господині та житель сусіднього села, з яким вона перебувала у стосунках.
Розлючений зловмисник схопив ножа та вдарив ним родича жінки. Господиня намагалась втекти з дому, але обвинувачений наздогнав її вже на дорозі і теж завдав ножового удару у спину.
29-річний потерпілий і його 24-річна сестра померли на місці події. Обвинувачений, зрозумівши, що накоїв, намагався вчинити самогубство.
У середу викрили зловмисника, який допомагав незаконно перетинати кордон.
Військовозобов’язаний житель Дніпра вирішив виїхати за межі країни. Через месенджер він спілкувався з організатором, якому 26 вересня торік у Республіці Польща його дружина передала 14 400 доларів.

Отримавши детальні вказівки, 7 жовтня у Дніпрі він зустрівся з 33-річним жителем Миколаєва. Той на власному автомобілі «Audi» доставив його до селища Рокитне.
Потому, діючи за планом, двоє невстановлених наразі осіб, оминаючи КПП на мотоциклах і авто, забезпечили його безперешкодний проїзд до обумовленого місця та вказали подальший піший напрямок.
Прямуючи за вказаним маршрутом, через деякий час його виявили прикордонники.
Слідчі повідомили 33-річному жителю Миколаєва про підозру. Суд обрав запобіжний захід у виді нічного домашнього арешту. Триває розслідування, у рамках якого поліцейські встановлюють іще 3 осіб, причетних до скоєння кримінального правопорушення.
У четвер повідомили, що готувався теракт у Рівному: агент рф заклав бомбу біля кав’ярні.
Теракт у Рівному вдалося попередити правоохоронцям. Служба безпеки України затримала агента рф, який заклав саморобний вибуховий пристрій біля кав’ярні у центральному парку міста.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Управління СБ у Рівненській області.
СБУ запобігла спробі вчинити теракт у Рівному. Завдяки діям на випередження правоохоронці затримали агента рф «на гарячому» – після того, як він заклав саморобну бомбу біля кав’ярні у центральному парку та намагався втекти з місця події.
За даними слідства, теракт у Рівному мав виконати завербований російськими спецслужбами наркозалежний мешканець Житомира. У поле зору ворога він потрапив, коли шукав «гроші на дозу» у Телеграм-каналах.
Згодом агента рф направили до Рівного. Тут він оселився в орендованій квартирі, де за інструкціями російських кураторів виготовив саморобний вибуховий пристрій.
Зловмисник замаскував вибухівку у каструлі та начинив її гайками, щоб посилити уражаючу дію. Після закладання бомби російські куратори планували дистанційно привести її в дію – за допомогою дзвінка на мобільний телефон, який був примотаний до вибухівки.
Наразі зловмисник перебуває під вартою. Йому загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Також у цей день ексочільник Рівненського ОТЦК отримав підозру.
Ексочільник Рівненського ОТЦК отримав підозру через можливе зловживання службовим становищем. Слідчі встановлюють усі обставини справи та проводять додаткові перевірки.

Відповідно до умов договору компанія поставила 16 пікапів на загальну суму понад 17,5 млн грн, попередньо завищивши їхню ціну для отримання незаконного прибутку.
Ексочільник Рівненського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки не проконтролював проведення закупівлі, що спричинило збитки понад 800 000 гривень.
Оперативники управління стратегічних розслідувань Нацполіції в Рівненській області зібрали докази причетності посадової особи до правопорушення. Слідчі ТУ ДБР у м. Хмельницькому повідомили ексочільнику Рівненського ОТЦК про підозру, кваліфікувавши його дії за ч. 4 ст. 425 Кримінального кодексу України.
За недбале ставлення до військової служби в умовах воєнного стану передбачене покарання – позбавлення волі до восьми років.
Слідство триває під керівництвом Рівненської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону.
У п’ятницю літня жителька Рівненської області стала жертвою шахраїв.
До 86-річної жительки села Новий Корець зателефонувала невідома жінка та повідомила, що її син скоїв ДТП — збив дитину і на її лікування терміново потрібні гроші.

Щоб не дати пенсіонерці оговтатися, зловмисниця наказала їй ні в якому разі не класти слухавку, негайно брати кошти та швидше йти до найближчої установи для здійснення переказу.
Перебуваючи у стані стресу, жінка зібрала всі свої заощадження та, залишаючись на зв’язку з аферисткою, попрямувала до відділення логістичної компанії. Не перевіривши інформацію, вона перерахувала на надані реквізити 80 тисяч гривень.
Поліція вкотре нагадує: якщо вам телефонують невідомі та просять гроші за «порятунок» родича — негайно припиніть розмову.
Перш ніж діяти, зателефонуйте близькій людині за її звичним номером або зверніться до поліції!
Нагадаємо, у Рівненській області чоловік потрапив до лікарні через укус змії.
