Регіон РівнеУ Рівненській області чоловік потрапив до лікарні через укус змії

У Рівненській області чоловік потрапив до лікарні через укус змії

У Рівненській області 53-річний чоловік потрапив до реанімації через укус змії. Стан потерпілого – середньої тяжкості, повідомляють у Зарічненській центральній районній лікарні Вараського району.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУ ДСНС у Рівненській області.

12 березня о 14:15 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що чоловік доставлений у лікарню після укусу змії. Рятувальники наголошують на необхідності обережності під час перебування на природі та у лісі.

Якщо випадково зустріли змію – не панікуйте, не наближайтеся і не робіть різких рухів, а спокійно відійдіть. Плазуни погано бачать і чують, але чутливо реагують на коливання землі на відстані 10-15 метрів.

У місцях з високою травою, кущами та лісами краще носити високе щільне взуття, яке захистить від укусів змій.

Нагадаємо, на Рівненщині під час збирання яблук чоловіка вкусила змія.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc