У Рівненській області 53-річний чоловік потрапив до реанімації через укус змії. Стан потерпілого – середньої тяжкості, повідомляють у Зарічненській центральній районній лікарні Вараського району.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУ ДСНС у Рівненській області.
12 березня о 14:15 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що чоловік доставлений у лікарню після укусу змії. Рятувальники наголошують на необхідності обережності під час перебування на природі та у лісі.
Якщо випадково зустріли змію – не панікуйте, не наближайтеся і не робіть різких рухів, а спокійно відійдіть. Плазуни погано бачать і чують, але чутливо реагують на коливання землі на відстані 10-15 метрів.
У місцях з високою травою, кущами та лісами краще носити високе щільне взуття, яке захистить від укусів змій.
Нагадаємо, на Рівненщині під час збирання яблук чоловіка вкусила змія.
