На Рівненщині ситуація із захворюваністю на грип та ГРВІ стабілізувалася. За останній тиждень до медиків звернулися 9 736 жителів області зі скаргами на нежить, підвищену температуру та інші симптоми вірусних інфекцій. Для порівняння, позаминулого тижня таких звернень було 9 782.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську ОВА.
«Ситуація з грипом та ГРВІ на Рівненщині стабільна. Більшість закладів загальної середньої освіти області — 412 шкіл працюють в очному форматі, 78 — у змішаному, ще 23 школи на дистанційці», — повідомив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.
Наразі рівень захворюваності перевищує епідемічний поріг на 9%, але медичні заклади працюють у звичайному режимі, забезпечуючи необхідну допомогу пацієнтам
Нагадаємо, з 23 лютого, у закладах загальної середньої освіти Рівного навчальний процес відновлюється у звичному очному форматі.
