За минулий тиждень на Рівненщині на ГРВІ, грип та COVID-19 захворіло 7180 людей. Це на 12% більше, а ніж тижнем раніше. До медзакладів госпіталізували 108 пацієнтів, понад половина з них – із підтвердженим COVID-19.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську ОВА.
Найбільше випадків зафіксовано серед дітей віком 5–14 років та дорослих 30–64 років. Наразі перевищення епідпорогу немає. Пік захворюваності очікується орієнтовно за 2-4 тижні.
Нагадаємо, осінньо-польові роботи на Рівненщині: що вже зібрали та що сіють на наступний рік.
