Регіон РівнеОсінньо-польові роботи на Рівненщині: що вже зібрали та що сіють на наступний...

Осінньо-польові роботи на Рівненщині: що вже зібрали та що сіють на наступний рік

На Рівненщині вже зібрали 66% гречки – це понад 7,8 тис. га при середній урожайності 12 ц/га.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську ОВА.

Крім того, аграрії продовжують збирати й інші культури:

  • просо – 41%
  • соняшник – 8%
  • цукрові буряки – 5%
  • соя – 3%

Паралельно триває посів озимих під урожай 2026 року: ріпак вже посіяли, а також розпочали сіяти пшеницю, ячмінь і жито.

Осінньо-польові роботи підтримує державна програма «Доступні кредити 5-7-9». Завдяки їй аграрії Рівненщини залучили понад 1,2 млрд грн для розвитку господарств.

Нагадаємо, на Рівненщині водій позашляховика збив на смерть чоловіка (ФОТО).

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc