Регіон РівнеДві рівнянки постраждали від отруєння чадним газом

Дві рівнянки постраждали від отруєння чадним газом

Дві рівнянки вчора, 27 жовтня потрапили в обласну лікарню через отруєння чадним газом. Вік – 45 та 19 років. 

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУ ДСНС у Рівненській області.

Обставини даного випадку встановлюються.

До слова, що основними причинами отруєння чадним газом є відсутність тяги в димових та вентиляційних каналах, недотримання правил безпечного використання газу в побуті та правил безпеки систем газопостачання.

Нагадаємо, ще два шкільні автобуси передали громадам Рівненщини.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc