Дві рівнянки вчора, 27 жовтня потрапили в обласну лікарню через отруєння чадним газом. Вік – 45 та 19 років.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУ ДСНС у Рівненській області.
Обставини даного випадку встановлюються.
До слова, що основними причинами отруєння чадним газом є відсутність тяги в димових та вентиляційних каналах, недотримання правил безпечного використання газу в побуті та правил безпеки систем газопостачання.
Нагадаємо, ще два шкільні автобуси передали громадам Рівненщини.
