Учора до дубенських патрульних звернулася мешканка міста Дубно з повідомленням про зникнення своєї 73-річної матері, яка зранку вийшла зі свого будинку та тривалий час не поверталася.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на патрульну поліцію Рівненської області.
Як з’ясувалося, жінка вирішила пішки йти привітати доньку з днем народження. Громадського транспорту не було, а мобільний телефон вона залишила вдома.
З огляду на похилий вік, морозну погоду та слизьке дорожнє покриття донька почала серйозно хвилюватися.
Патрульні негайно розпочали пошуки, обстежили можливі маршрути пересування та прилеглі території. Згодом жінку виявили поблизу міста. Поліцейські переконалися, що вона почувається добре, та доставили її до доньки.
Нагадаємо, на Рівненщину надійшла партія потужних генераторів.
