На Рівненщину надійшла партія потужних генераторів від одного з мобільних операторів України. Їх використають для підтримки роботи базових станцій у разі тривалих відключень електроенергії.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську ОВА.
Генератори розподілять між ТГ та передадуть на зберігання. У критичних ситуаціях їх оперативно розгортатимуть працівники місцевих комунальних підприємств для живлення веж зв’язку.
Генератори використовуватимуть лише у випадках тривалих відключень світла, коли резервних акумуляторів базових станцій недостатньо для підтримки сигналу.
Нагадаємо, графіки відключення електроенергії для Рівненської області на 4 лютого.
