Регіон РівнеДТП у Гощі: авто розірвало навпіл

ДТП у Гощі: авто розірвало навпіл

Водій автомобіля «Toyota», 48-річний житель столиці, різко загальмував, не впорався з керуванням та врізався у металевий стовп. Від удару автомобіль розірвало навпіл: одна частина лишилася на дорозі, інша — з водієм злетіла в кювет.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на поліцію Рівненщини.

Керманича доставили до медичного закладу, де діагностували забій ноги. Після надання допомоги його відпустили. Чоловік був тверезий, він пояснив, що задрімав і йому здалося, що на дорозі знаходилася людина.

Наразі вирішується питання про притягнення водія до адміністративної відповідальності.

Нагадаємо, вчора на Рівненщині сталася потрійна ДТП.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc