Потрійна ДТП сталася вчора, 11 вересня біля села Тихе, що на Костопільщині. За участі «BMW» та двох вантажівок.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУНП у Рівненській області.
Спершу керманич «BMW» зіткнувся із фурою «DAF». Водій останньої, побачивши попереду крісло колісне, знизив швидкість руху.
Від удару «BMW» відкинуло на смугу зустрічного руху, де в’їхав у вантажівку «MAN». Потім автівка злетіла у кювет.





Внаслідок аварії трьох пасажирів «BMW» доставили до медзакладу: у 19-річної жительки села Дроздинь медики діагностували перелом тазу, у 19-річної жительки села Познань— ЗЧМТ та струс головного мозку, а у її 18-річної односельчанки — забій грудної клітки.
Усі водії не були п’яні. Слідчі дії тривають.
Нагадаємо, ДТП на Рівненщині: є загиблий і травмовані (ФОТО).
