Через тривалі морози водойми Рівного вкрилися товстим шаром льоду. Щоб забезпечити доступ кисню до води, працівники Тресту зеленого господарства просвердлили спеціальні лунки та встановили в них очерет.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Віктора Шакирзяна.
Такі роботи провели у Гідропарку та парку Молоді. Крім того, у сквері Ювілейному, Гідропарку та на проспекті Миру триває видалення чагарників, а також санітарно-формувальна обрізка дерев.
Нагадаємо, на Рівненщині під час комендантської години зловили п’яну водійку.
