Регіон РівнеНа Рівненщині під час комендантської години зловили п'яну водійку

На Рівненщині під час комендантської години зловили п’яну водійку

Дубенські патрульні виявили автомобіль Opel, який здійснював рух у заборонений час на вулиці Михайла Грушевського, що у місті Дубно. За кермом перебувала 45-річна жінка.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на патрульну поліцію.

Під час спілкування з водійкою поліцейські виявили в неї ознаки алкогольного сп’яніння. Жінці запропонували пройти огляд на стан сп’яніння за допомогою алкотестера, на що вона погодилась. Результат огляду — 1,04 проміле.

Нагадаємо, у Рівному затримали жінку, яка збувала психотроп.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc