Дубенські патрульні виявили автомобіль Opel, який здійснював рух у заборонений час на вулиці Михайла Грушевського, що у місті Дубно. За кермом перебувала 45-річна жінка.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на патрульну поліцію.
Під час спілкування з водійкою поліцейські виявили в неї ознаки алкогольного сп’яніння. Жінці запропонували пройти огляд на стан сп’яніння за допомогою алкотестера, на що вона погодилась. Результат огляду — 1,04 проміле.
Нагадаємо, у Рівному затримали жінку, яка збувала психотроп.
