Про крадіжку із будинку до поліції учора повідомив 64-річний рівнянин. Слідчо-оперативна група встановила, що невідома особа шляхом віджиму вікна проникла до оселі, звідки викрала 200 доларів, 8 тисяч гривень та золоті вироби, спричинивши власнику майнової шкоди на загальну суму понад 130 тисяч гривень.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на поліцію Рівненщини.
Усього кілька годин знадобилось працівникам карного розшуку та сектору кримінального аналізу, аби встановити особу зловмисника. Ним виявився 42-річний рівнянин. Поліцейські розшукали його на вулиці Василя Червонія.
Чоловік уже був раніше судимий за скоєння аналогічних злочинів, за що відбував покарання у місцях позбавлення волі. Тепер йому загрожує черговий строк — від 5 до 8 років позбавлення волі.
Нагадаємо, у Рівному п’яний водій електросамоката втік із місця ДТП.
