Їх Рівненська ОДА запросила у межах всеукраїнської ініціативи «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Олександра Коваля.
В одному із санаторіїв Рівненської області школярі відпочиватимуть майже 2 тижні. Для них передбачені різноманітні оздоровчі процедури, відвідування басейну, змагання, майстер-класи, екскурсії.
Нагадаємо, школярі Рівного повертаються до очного навчання.
