УкраїнаЗапоріжжя: росіяни вбили двох мирних людей

Запоріжжя: росіяни вбили двох мирних людей

Сьогодні 5 квітня внаслідок російської атаки по Запоріжжю, попередньо, поранено шестеро людей.

Як повідомив голова Запорізької ОВА Іван Федоров у своєму Telegram-каналі окупанти вбили двох мирних людей – чоловіка та жінку.

«9-річний хлопчик та його 36-річна мама, юнаки 20-ти і 22-х років – у стані середньої тяжкості. 55-річна жінка та 51-річний чоловік – у важкому стані», – йдеться в дописі.

Наразі усі постраждалі в лікарні. Медики надають їм необхідну допомогу.

Очільник області закликав мешканців Запоріжжя та району під час повітряної тривоги перебувати в безпечних місцях.

Станом на 17:23 в місті пролунало ще два вибухи.

Оновлюється…

Читайте також: З початку повномасштабного вторгнення армія рф вбила більше 90 рятувальників

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc