УкраїнаВ столиці діти отруїлися солодощами, в які потрапила наркотична речовина

В столиці діти отруїлися солодощами, в які потрапила наркотична речовина

Про це розповіли у Київській міській дитячій клінічній лікарні №1.

У шоколаді знайшли псилоцибін – речовину, що міститься у галюциногенних грибах. До лікарні потрапило троє малюків.

А на Рівненщині один з мешканців знову повідомив про наркотичні речовини у себе вдома

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc