Регіон РівнеМешканець Рівненщини знову повідомив про наркотичні речовини у себе вдома

Мешканець Рівненщини знову повідомив про наркотичні речовини у себе вдома

Дубенські патрульні знову отримали виклик від 37-річного мешканця Смиги про те, що він має на зберіганні наркотичні речовини. Подібний виклик він робив учора вночі. Про це повідомили у патрульній поліції Рівненської області

Цього разу він повідомив, що за місцем проживання має наркотичні речовини для власного використання. Інспектори в помешканні чоловіка виявили пристрій для вживання наркотичних речовин та згорток із речовинами, схожими на наркотичні.

На місце події викликали слідчих.

Нагадаємо, вчора цей самий чоловік поділився з патрульними наркотичним зіллям

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc