УкраїнаУкраїнців просять не поширювати інформацію про наслідки ударів по енергооб'єктах - Міненерго

Українців просять не поширювати інформацію про наслідки ударів по енергооб’єктах – Міненерго

Міністерство енергетики звернулося до українців з проханням не поширювати інформацію, яку росіяни зможуть використати для майбутньої координації своїх дій та планування ще одних атак на енергооб’єкти.

Про це інформує Міністерство енергетики України.

«З огляду на безпекову ситуацію в країні та активізацію масованих ударів ворога по об’єктах енергетичної системи по всій території України, звертаємося до всіх органів державної влади та органів місцевого самоврядування, державних та приватних підприємств і компаній, представників ЗМІ та експертів», – йдеться в повідомленні.

Українців просять:

  • не озвучувати публічно (в ефірах телеканалів та радіоефірах, у ЗМІ, соцмережах) детальну інформацію щодо наслідків ударів.
  • не називати конкретні обʼєкти влучань.
  • не надавати деталі про конкретні об’єкти і прив’язки до місцевості, куди було або не було влучання засобів повітряного нападу.
  • не уточнювати кількість влучань і місця влучань.
  • не надавати інформації в конкретних цифрах і показниках – щодо відключень, дефіциту електроенергії тощо.

Читайте також: Якщо рф хоче зруйнувати греблю ДніпроГЕС, то атаки повторяться − Галущенко

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc