СвітЯкщо рф хоче зруйнувати греблю ДніпроГЕС, то атаки повторяться − Галущенко

Якщо рф хоче зруйнувати греблю ДніпроГЕС, то атаки повторяться − Галущенко

У разі якщо росіяни мають намір зруйнувати ДніпроГЕС, то вони знову будуть атакувати.

Про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону заявив міністр енергетики Герман Галущенко, – пише Укрінформ.

«Треба зрозуміти, чи це свідомий удар був по греблі, чи це просто вони не влучили в ГЕС. Якщо це свідомий удар і вони мають на меті саме руйнування греблі, ці атаки будуть повторюватися, і вони будуть атакувати саме дамбу. Тому ремонтні роботи будуть здійснюватися, важливо зрозуміти масштаб цих атак, якщо вони їх планують саме з метою руйнування греблі» − сказав Галущенко.

Міністр додав, що наразі ситуація не проста через дефектацію устаткування. Лише після цього можна зрозуміти у які терміни відновиться робота ГЕС.

Нагадаємо, що вчора 22 березня рф вдарила ракетами по Дніпровській ГЕС. По об’єктах гідроелектростанції прилетіло 8 ракет. Було зафіксовано два прямих влучання.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc