Регіон РівнеНа Рівненщині зникнуть 16 селищ міського типу

На Рівненщині зникнуть 16 селищ міського типу

На Рівненщині зникнуть 16 селищ міського типу. Відтепер вони будуть селищами. Набрав чинності Закон України «Про порядок вирішення окремих питань адміністративно-територіального устрою України».

Про це повідомляє Рівненська ОВА.

Згідно з цим Законом, визначено такі категорії населених пунктів:

  • місто – населений пункт з переважно компактною забудовою, загальна чисельність жителів якого становить не менш як 10 тисяч;
  • селище – з переважно садибною забудовою, загальна чисельність жителів якого становить не менш як 5 тисяч;
  • село – із садибною забудовою, загальна чисельність жителів якого становить менше 5 тисяч.

Наразі ті населені пункти області, які були раніше віднесені, до категорії міст, незалежно від кількості їх населення, й надалі залишаться містами, а ті, які мали статус селищ міського типу, будуть селищами.

Тобто відтепер селищами стануть 16 колишніх смт:

  • Володимирець (9315 осіб),
  • Квасилів (8075),
  • Млинів (8036),
  • Клевань (7570),
  • Зарічне (7336),
  • Рокитне (6521),
  • Гоща (5260),
  • Клесів (4566),
  • Степань (4062),
  • Оржів (3853),
  • Рафалівка (3434),
  • Мізоч (3329),
  • Смига (2560),
  • Демидівка (2440),
  • Томашгород (2406),
  • Соснове (1925).
Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc