Регіон РівнеПонад дві сотні аграріїв Рівненщини отримали добрива на посівну-2024

Понад дві сотні аграріїв Рівненщини отримали добрива на посівну-2024

Понад дві сотні аграріїв Рівненщини отримали добрива на посівну-2024. В області завершили видачу агровиробникам мінеральних добрив під ярі зернові та олійні культури в сезоні 2024 року. Така безоплатна допомога надана у межах Програми USAID АГРО спільно з СОК «Зерновий». 

Про це повідомляє Рівненська ОВА.

Всього 373 тонни карбаміду отримали 218 агровиробників Рівненщини.

Застосування відповідних речовин сприятиме збільшенню врожайності, покращенню якості продукції та підвищенню стійкості рослин у несприятливих кліматичних умовах.

Дані добрива будуть вноситися під ярі зернові та олійні культури на площі майже 4 тисячі гектарів.

Нагадуємо, що заявки на отримання такої допомоги подавалися в листопаді 2023 року за допомогою Державного аграрного реєстру.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc