Всі новиниЮні рівненські гімнастки дебютували у Києві

Юні рівненські гімнастки дебютували у Києві

У столиці завершився відкритий Чемпіонат міста Києва з гімнастики спортивної «Київські сніжинки».
Вихованки Рівненської ДЮСШ #1 дебютували на змаганнях та здобули призові місця, зокрема:
золото – Наталія Олійник;
бронза – Симчук Євгенія.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc