Всі новиниБК "Рівне" став третім на товариському турнірі в Луцьку

БК “Рівне” став третім на товариському турнірі в Луцьку

22-24 вересня чоловіча команда БК “Рівне” зіграла на товариському турнірі у Луцьку, де наші хлопці зіграли із Прометеєм, Київ-Баскетом, та Старим Луцьком.

У першому матчі рівняни поступилися Прометею 95:100. Далі слідувалв ще одна поразка від Київ-Баскета 78:84. І у завершальному матчі наші хлопці перемогли Старий Луцьк 76:66.

У підсумку БК “Рівне” завершив турнір у Луцьку на третьому місці та перемогою над господарями.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc