Всі новиниУ підвалі рівнянина знайшли посів конопель

У підвалі рівнянина знайшли посів конопель

Під час спілкування зі своїми шерифами мешканці багатоповерхівки, що на вулиці Київський в обласному центрі, повідомили про підозрілого сусіда.

Як встановили поліцейські, 55-річний рівнянин у підвальному приміщенні облаштував міні теплицю, в якій вирощував рослини конопель.

У рамках розпочатого кримінального провадження вчора, 25 вересня, в нього провели санкціонований обшук. Під час слідчої дії поліцейські виявили 7 горщиків, у яких «агроном» вирощував коноплі. Крім того, вилучили висушений канабіс та пристрій для куріння наркотичних речовин.

55-річний житель обласного центру, раніше судимий за наркозлочини, зізнався, що вирощував заборонені в обігу рослини для власного споживання.

Джерело: Поліція Рівненської області

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc