Всі новиниПрезидент: "Україна після перемоги має бути прикладом безбар’єрності"

Президент: “Україна після перемоги має бути прикладом безбар’єрності”

Після закінчення війни в Україні буде велика кількість ветеранів і цивільних, які зазнали різних ушкоджень унаслідок бойових дій, тому наша країна має стати прикладом створення безбар’єрного середовища. На цьому наголосив Володимир Зеленський.

Глава держави зазначив, що розвитком напряму безбар’єрності має займатися держава спільно з місцевими громадами, бо в кожному регіоні обсяги необхідних робіт будуть різними, адже вирізнятиметься ступінь руйнування інфраструктури населених пунктів. Також різною буде кількість людей із травмами.

На переконання Президента, у питанні безбар’єрності варто використовувати найкращий світовий досвід, але багато чого Україні доведеться створювати самостійно, адже за останні роки ніхто не стикався з необхідністю забезпечення умов для такої великої кількості людей.

«Міністерство ветеранів має змінити політику загалом. Вони розвиватимуть політики, впроваджуватимуть відповідне законодавство для 1,5 мільйона людей. Буде велика кількість. Ми маємо бути прикладом безбар’єрності», – резюмував Глава держави.

Нагадаємо, впровадження програми безбар’єрності у Рівному ініціювала депутатка Рівненської міської ради Олена Хотенко.

Про це ми писали у нашому матеріалі:

У Рівному розпочато процес інспектування міста задля оцінки його доступності та створення кращих умов для жителів

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc