Регіон РівнеУ навчальних закладах Рівненської громади пролунав перший дзвоник

У навчальних закладах Рівненської громади пролунав перший дзвоник

Від сьогодні навчання у 35 гімназіях та ліцеях розпочали 2883 першокласники. Початківців 14 гімназії, а це 56 маленьких хлопчиків та дівчаток, привітав секретар міської ради ради Віктор Шакирзян. Він відзначив, що маючи таке підростаюче покоління, наша країна обов’язково матиме світле та яскраве майбутнє.

Про це інформує Рівненська міська рада.

FB_IMG_1693561363550

FB_IMG_1693561361620

FB_IMG_1693561359698

Цьогоріч навчання у рівненських закладах відбуватиметься в очному, дистанційному та змішаному форматі. Такі реалії освітнього процесу у військовий час.

FB_IMG_1693561365434

FB_IMG_1693561368311

FB_IMG_1693561370872

FB_IMG_1693561373425

FB_IMG_1693561376991

Тож зичимо нашим школярам цікавих уроків, веселих перерв, корисних знань та надійних однокласників. І головне – менше повітряних тривог та миру усій країні!

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc