12 серпня в суботу в День молоді запрошуємо рівнян усіх поколінь на благодійний концерт у підтримку взводу рівнян-добровольців “РІВНЯНИ ГОНОР”
Розпочнеться концерт о 15-30 із святкового танцювального шоу від “Едельвейс мистецьке об’єднання”.
Далі у програмі в 16.15 розпочнуться виступи вихованців Палацу дітей та молоді. О 18.00 для вас співатиме Христина Панасюк, а о 18.30 розпочнеться виступ гурту “OT VINTA”.
До речі, з крайнього концерту “OT VINTA” у Рівному минуло майже 3 роки.
Організатори концерту – товариство волонтерів “ГВіНТ” висловлюють подяку рівненським артистам за бажання підтримати взвод рівнян-добровольців “РІВНЯНИ ГОНОР”, що воюють у найгарячіших точках у складі легендарного батальйону “ВОВКИ ДА ВІНЧІ”! Прийдіть та також підтримайте їх!
