Всі новиниВажкоатлети Рівненщини стали першими

Важкоатлети Рівненщини стали першими

З 7 по 10 серпня, у місті Берегове, відбулися Всеукраїнські змагання з важкої атлетики під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?»
Турнір об’єднав спортсменів із Тернопільської, Сумської, Одеської, Рівненської та Житомирської областей.
У змаганнях брали участь вихованці Костопільська дитячо-юнацька спортивна школа, Березнівська ДЮСШ, і команда м. Рівне ,які виступали у складі збірної Рівненської області та показали високі результати.
У результаті, команда Рівненської області посіла перше місце в загальному заліку серед дівчат, друге – серед юнаків, і перше загально -командне місце.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc