Всі новиниЯка ситуація на Рівненщині зі збором урожаю

Яка ситуація на Рівненщині зі збором урожаю

Начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль розповів про перебіг збору урожаю в нашому регіоні.

“Наразі на Рівненщині проводиться збір ранніх зернових і зернобобових культур. По всіх категоріях господарств вже завершено збирання озимого ячменю. Обмолочено 4,6 тис. га. Намолочено 19,3 тисяч тонн зерна. Середня урожайністю становить 41,7 ц/га”, – сказав очільник області.

Також він додав, що проводиться збирання озимої пшениці – обмолочено 10% площі. Ярого ячменю – 5%. Триває збирання озимого ріпаку. Обмолочено 72%. Зібрано 53% відсотки посівів гороху.

“Аграрії області збирають ранні зернові так, щоб максимально уникнути післязбирального досушування зерна. Жнива набирають обертів. Урожай – буде”, – підсумував Віталій Коваль.

Джерело: Рівненська ОВА

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc