Регіон РівнеЗдолбунівчани стали донорами крові (ФОТО)

Здолбунівчани стали донорами крові (ФОТО)

Сьогодні здолбунівчани долучились до донор-туру та організованою групою поїхали до Рівненського обласного центру крові. Більшість стали донорами вперше.

Про це інформує Здолбунівська міська рада.

FB_IMG_1690553672758

FB_IMG_1690553675003

Керівник центру крові Іван Рябченко зазначає, що потреба в крові є постійно, тому просить долучатись до таких ініціатив.

FB_IMG_1690553678065

FB_IMG_1690553680471

Зазначимо, що “тилові” області, така як Рівненська, є донорською опорою для госпіталів південних та східних напрямків.

Ваша кров рятує наших військових.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc