Всі новини"Кардинал-Рівне" розпочне сезом матчем у столиці

“Кардинал-Рівне” розпочне сезом матчем у столиці

Новий сезон чемпіонату футзальної VBET Екстраліги «Кардинал-Рівне» розпочне у столиці матчем проти клубу «Aurora-CLUST».

Церемонія жеребкування календаря чемпіонату відбулася сьогодні у столичному Будинку футболу.

Повний календар чемпіонату буде оприлюднений згодом.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc