Всі новиниНа Рівненщині авто в'їхало у відбійник

На Рівненщині авто в’їхало у відбійник

Надійшло повідомлення про ДТП з участю легкового автомобіля на автодорозі Київ-Чоп.

До прибуття рятувальників постраждалого водія та пасажира деблокували працівники поліції.

Рятувальники негайно відключити клеми акумуляторних батарей автомобіля для запобігання пожежі та можливих небезпечних ситуацій.

Загиблих внаслідок ДТП не має. Усі обставини автопригоди встановлюють працівники поліції.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc