У зв’язку з похолоданням компанія «Рівнетеплоенерго» відновлює повноцінне теплопостачання в оселях містян.
Про це інформує Рівнетеплоенерго.
Нагадаємо, що минулого тижня, у зв’язку з потеплінням, теплопостачання було переведено в режим економії.

У зв’язку з похолоданням компанія «Рівнетеплоенерго» відновлює повноцінне теплопостачання в оселях містян.
Про це інформує Рівнетеплоенерго.
Нагадаємо, що минулого тижня, у зв’язку з потеплінням, теплопостачання було переведено в режим економії.