Всі новиниГравці здолбунівських "Орлів" продовжують боротьбу за місце у збірній України

Гравці здолбунівських “Орлів” продовжують боротьбу за місце у збірній України

Цього увікенду у столиці Поділля відбувся другий етап відбору до національної збірної України з флаг – футболу.
За результатами першого етапу клуб здолбунівські “Орли” представляли Радчук Веніамін та Нестерчук Михайло.
Вінниця прийняла «Орлів» мінливою погодою, та це не завадило хлопцям викластись та показати свій максимум.
Результати відбору стануть відомі пізніше.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc