Всі новиниЗа відкуп матері, яка зберігала самогон, донька пропонувала копам 1000 гривень

За відкуп матері, яка зберігала самогон, донька пропонувала копам 1000 гривень

Правоохоронці отримали інформацію проте, що 62-річна мешканка села Грушвиця виготовляє самогон. Жінку вже притягували до адмінвідповідальності за цим фактом, однак на шлях виправлення вона не стала. Платила штраф – і далі продовжувала свою незаконну діяльність. 

У пресслужбі Поліції Рівненської області, вчора, 14 вересня, коли правоохоронці вкотре приїхали за її місцем проживання, жінка підтвердила, що в будинку є самогон та сама видала пластикову ємність правоохоронцям. Вони повідомили, що порушницю знову притягнуть до відповідальності, але та попросила розглянути це питання разом із донькою у приміщенні поліцейській станції.

По обіді, під час складання адмінматеріалів 34-річна донька правопорушниці запропонувала поліцейському гроші, аби він не складав постанову та в подальшому не турбував їх. Попередження про кримінальну відповідальність аргументом для жінки не стало і вона поклала 1000 гривень під документи у службовому кабінеті. Ці дії зафіксувала нагрудна камера.

На місце події викликали слідчо-оперативну групу. Грошові кошти вилучені, а до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості за фактом надання неправомірної вигоди службовій особі за частиною 1 статті 369 Кримінального кодексу України.

За скоєний злочин зловмисниці загрожує від двох до чотирьох років позбавлення волі, а за зберігання самогону —червгоий штраф.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc