Всі новиниРосія вбила двох Героїв України з Рівненщини

Росія вбила двох Героїв України з Рівненщини

Через кляту війну з росіянами щодня на небо йдуть найкращі сини та доньки України. Дубровицька громада втратила двох захисників, військовослужбовців, які віддали свої життя за свободу та незалежність України. 6 серпня 2022року в зоні бойових дій поблизу населеного пункту Солідар Донецької області загинув Петро Герман 1968 року народження житель села Селець, а від отриманих травм 7 серпня не стало Михайла Жакуна 1978 року народження жителя села Колки.

Про це інформує Дубровицька міська рада.

Для вшанування пам’яті загиблих військовослужбовців Германа Петра Йосиповича та Жакуна Михайла Івановича у Дубровицькій громаді завтра, 9 серпня оголошено Днем жалоби.

На знак скорботи за загиблим захисником України у громаді просять приспустити Державний Прапор України з чорною стрічкою на всіх адміністративних приміщеннях підприємств, установ та організацій комунальної та державної форми власності.

Про зустріч та поховання загиблих буде повідомлено додатково.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc