Всі новиниУ лікарні на Рівненщині жінка вистрибнула з вікна та розбилась

У лікарні на Рівненщині жінка вистрибнула з вікна та розбилась

Сьогодні, вночі, 27 червня, поліцейські отримали виклик від медиків, що 52-річна мешканка селища Зарічне, вистрибнула з вікна п’ятого поверху лікарні. Слідчі встановили, що пацієнтка в реанімаційному відділенні вийшла із палати в коридор, відчинила вікно та вчинила самогубство.

Про це інформує Поліція Рівненської області.

Ознак насильницької смерті не виявлено. Тіло направлено в морг для проведення судово-медичної експертизи, яка встановить остаточну причину смерті.

Розпочато досудове розслідування за частиною 1 статті 115 (з відміткою самогубство) Кримінального кодексу України. У рамках кримінального провадження слідчі встановлюють усі обставини.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc