Всі новиниПостраждав у страшній смертельній ДТП на Рівненщині: 17-річний хлопець їде на лікування...

Постраждав у страшній смертельній ДТП на Рівненщині: 17-річний хлопець їде на лікування в Італію

17-річний Вадим з Чернігова їде в Італію на лікування. Хлопець постраждав в страшній ДТП, яка сталася 3 травня на трасі Київ-Чоп поблизу села Ситне Дубенського району. Він отримав 60% опіків, намагаючись врятувати свою маму.

Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Страшна ДТП на Рівненщині: кількість загиблих зросла (ФОТО/ВІДЕО)

Летальна аварія сталася за участю бензовоза, маршрутного автобуса та легковика. Остаточно встановлена кількість загиблих – 26 людей.

16 загиблих: на Рівненщині на трасі Київ-Чоп ДТП + ВІДЕО (ОНОВЛЕНО)

“Ми домовилися з декількома спеціалізованими клініками в Європі, щоб надати допомогу Вадиму. Він обрав Італію. Разом з головою Чернігівської ОВА швидко зібрали всі необхідні документи”, – йдеться в дописі.

Сьогодні вранці хлопця відправили, в супроводі польської бригади швидкої, в місто Жешув.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc