Всі новиниРівненські кінологи разом із чотирилапими напарниками продовжують зачищати Київщину

Рівненські кінологи разом із чотирилапими напарниками продовжують зачищати Київщину

У складі зведеного загону поліцейські вже майже місяць перебувають у відрядженні на території, де велися активні бойові дії. Інспектори кінологічного центру ГУНП в Рівненській області разом зі своїми вихованцями — німецькими вівчарками Воїн і Торін допомагають у пошуку боєприпасів у постраждалих від бомбардувань та артобстрілів регіонах. 

Про це інформує Поліція Рівненської області.

Кінологи зі своїми напарниками, службовими собаками, перевіряють транспортні засоби на блокпостах, обстежують території з метою виявлення вибухівки та небезпечних предметів, а також залучаються до проведення обшуків.

І хоча кожен день тяжкий та насичений  – наприкінці дня рятують обійми кращого товариша і напарника.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc