Всі новиниНа Рівненщині підприємство відшкодує збитки через забруднення водних об'єктів

На Рівненщині підприємство відшкодує збитки через забруднення водних об’єктів

Під час проведення заходу державного екологічного нагляду (контролю) комунального підприємства Костопільської міської ради «Костопільводоканал» державними Інспекторами  з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу встановлено, що очисні споруди даного підприємства працюють недостатньо ефективно і не забезпечують належне очищення стічних вод.  Дане підприємство входить в ТОП- 500 найбільших забруднювачів водних об’єктів України.

Про це інформує Державна екологічна інспекція Поліського округу.

Згідно даних лабораторних досліджень, проведених відділом інструментально- лабораторного контролю Інспекції та хімічною лабораторією стічних вод підприємства виявлено, що скид стічних вод з очисних споруд здійснюється з перевищенням встановлених дозволом на спецводокористування нормативів ГДС,  що призвело до забруднення р. Замчисько та є порушенням вимог ст.44,70,95 Водного кодексу України.

Обсяг скинутих недостатньо-очищених стічних вод за  період з 1.06.2021 по 31.12.2021 року становить 285044,4м3.

 Розмір збитків, заподіяних державі, внаслідок порушення законодавства про охорону та раціональне використання водних ресурсів КП КМР «Костопільводоканал», становить 51 тис 698 грн.

У разі відмови від добровільного відшкодування збитків, Державна екологічна інспекція Поліського округу буде змушена звернутися до суду з позовом про стягнення їх у примусовому порядку.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc