Всі новиниУ центрі Рівного засвітили головну новорічну ялинку (ФОТО/ВІДЕО)

У центрі Рівного засвітили головну новорічну ялинку (ФОТО/ВІДЕО)

Сьогодні у Рівному, напередодні Дня Андрія Первозванного, на майдані Незалежності засвітили головну ялинку Рівного.

Цьогоріч вперше у центрі Рівного встановили штучну ялинку, на купівлю якої, з міського бюджету виділили 3 млн грн.

Діти та дорослі, попри дощову погоду, зібралися у центрі міста аби розпочати цикл новорічних святкувань. Всіх присутніх розважали місцеві творчі колективи.

Засвітив новорічну красуню міський голова Рівного Олександр Третяк.

На кінець урочистостей для усіх присутніх запалили феєрверки. Вони створили справжню святкову атмосферу.

Після засвічення вогників на ялинці на рівнян та гостей нашого міста чекала святкова, новорічно-різдвяна програма: кавер бенд «ManSound» (м.Київ), кавер бенд «VODA» (м.Рівне),  «УКРОТЕКА» від DJ Micik Gonibez (Міцик Гонібез).

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc