Всі новиниДитина заходилася від плачу: у Рівному матір залишила півторарічного хлопчика у зачиненому...

Дитина заходилася від плачу: у Рівному матір залишила півторарічного хлопчика у зачиненому авто

“В автомобілі понад годину плаче дитина” — такий виклик опрацьовували сьогодні патрульні. В обід на вулиці Замковій перехожий помітив автомобіль Renault Scenic, а в ньому — малолітню дитину віком близько півтора року. Малюк плакав.

Про це інформує Патрульна поліція Рівненської області.

Чоловік спостерігав за автомобілем, з його слів, понад годину і коли зрозумів, що маля вже надто довго перебував сам — викликав поліцію.

Коли прибув екіпаж, то під час спілкування з заявником підійшла 47-річна власниця автомобіля та матір дитини й повідомила, що змушена була залишити її позаяк мала нагальні справи. Патрульні повідомили про випадок ювенальну превенцію.

 

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc