Всі новиниВикрали авто, щоб доїхати додому: у Рівному затримали крадіїв (ФОТО)

Викрали авто, щоб доїхати додому: у Рівному затримали крадіїв (ФОТО)

Вчора ввечері на спецлінію “102” надійшло повідомлення про крадіжку автівки марки ВАЗ, яке було припарковане на вулиці Гетьмана Полуботка.

Про це інформує Патрульна поліція Рівненської області.

Інспектори знайшли автомобіль на вулиці Шевченка. 19-річний чоловік, який був за кермом, та 17-річний пасажир, перебували з явними ознаками алкогольного сп’яніння. У водія алкостер показав 1.24 проміле.

Чоловіки не могли пояснити кому належить цей автомобіль. Пізніше назвали причину крадіжки – просто хотіли доїхати додому.

На водія інспектори склали протокол за ч.1 ст.130 (керування в стані сп’яніння) КУпАП. На місце викликали слідчо-оперативну групу.

 

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc