Всі новиниНа Рівненщині COVID-19 забрав життя ще 17 людей

На Рівненщині COVID-19 забрав життя ще 17 людей

За минулу добу на Рівненщині зафіксовано 17 смертей від COVID-19

Про це інформує Рівненська обласна державна адміністрація.

На жаль померли 30-річний житель м. Острог, 41-річна мешканка с. Ільпінь, 57- та 76-річні жителі м. Здолбунів, 67-річний мешканець с. Постійне Рівненського району, 83-річна жителька м. Сарни, 45-річний житель с. Глинне, 64-річна жителька смт Томашгород, 79-річна мешканка с. Грицьки Сарненського району, 72-річна жителька с. Радів Дубенського району, 67-, 68-, 73-, 74-, 75-, 77-, 80-річні рівняни.

Загальна кількість летальних випадків у Рівненській області від початку пандемії становить 1 426.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc