Регіон РівнеУ міській лікарні Рівного напали на травматолога (ВІДЕО)

У міській лікарні Рівного напали на травматолога (ВІДЕО)

27 серпня у Рівному в Центральній міській лікарні під час нічного чергування п’яні чоловік та жінка вчинили дебош в приймальному відділенні, застосувавши сльозогінний газ до чергового травматолога Генсіцького Олександра. 

Про це повідомила працівниця Рівненської міської лікарні Наталія Михалюк у Фейсбуці.

Пані Наталія у підписі звернулася до міської влади міста та до працівників поліції з проханням допомогти організувати охорону у приймальному відділенні мед закладу.

Підпис подаємо без змін.

“Звертаємося до нашого мера, пана Третяка Олександра І начальника поліції нашого міста !!!

Допоможіть у вирішенні питання: цілодобовій, або хоча б в нічний час охороні в приймальному відділенні ЦМЛ м. Рівного.

Останній випадок в приймальному відділенні ЦМЛ, говорить сам за себе.

Під час чергування 27 серпня о 0.40 хв. п’яний чоловік зі своєю п’яною подругою, вчинили дебош в приймальному відділенні, застосували сльозогінний газ до чергового травматолога чудового лікаря Генсіцького Олександра, весь медичний персонал був наляканий, відділення все в крові ( яку потім довго відмивали санітарочки).

В лікаря, медичної сестри , санітарочки дома є сім’я, куди вони хочуть повернутися живі і здорові.

З кожним роком стає все небезпечніше працювати.

В багатьох містах в приймальних відділеннях є цілодобова охорона, ми просимо хоча б в нічний час, тому що після виклику на 102, черговий патруль приїхав через 15 хв, а це задовго для таких випадків”, – йдеться в дописі.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc