Регіон РівнеТисячі людей зібралося у центрі Рівного святкувати День міста (ФОТО)

Тисячі людей зібралося у центрі Рівного святкувати День міста (ФОТО)

Сьогодні Рівне святкує День міста. Для рівнян та гостей нашого міста приготували цікаву та насичену розважальну програму.

Якщо вдень через пасмурну та прохолодну погоду у центрі Рівного було не багато людей, то наразі на майдані Незалежності “ніде яблуку впасти”.

Невдовзі на майдані Незалежності розпочнеться святковий концерт:

  • 19:40 – група ‘МЕРІ’
  • 20:40 – гурт ‘Козак Систем’
  • 22:00 – вогняне шоу `LLUM`.

Також за кінопалацом “Україна” діють ярмарки, фудкорти, майстер-класи, можна зробити цікаві світлини на згадку про свято біля фотозони.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc