Регіон РівнеПерші новобранці від Рівненщини йдуть служити в армію

Перші новобранці від Рівненщини йдуть служити в армію

На Рівненщині в рамках весняної призовної кампанії розпочалися перші відправки призовників на строкову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань. Упродовж тижня до війська направлять 126 юнаків з області.

Про це інформує Рівненська обласна державна адміністрація.

Усі урочисті заходи призову у районах області проводяться із дотриманням карантинних обмежень. Проводжають призовників представники місцевої влади, батьки та рідні новобранців.

Оскільки призов проходить в умовах карантинних заходів, передбачено тестування юнаків на Covid-19.

Призовники спочатку навчатимуться в учбових центрах і лише із завершенням навчання їх розподілятимуть у частини.

Призвані військовослужбовці строкової військової служби до виконання завдань в зоні проведення ООС не залучатимуться.

Нагадаємо, відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2021 року №71/2021 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2021 році» з 1 квітня в Україні розпочався весняний призов на службу в армію. Загалом з області на строкову військову службу навесні планують призвати близько 600 осіб.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc