Регіон РівнеНа Рівненщині через негоду школярі два дні будуть перебувати вдома

На Рівненщині через негоду школярі два дні будуть перебувати вдома

Через складні метеорологічні умови частина шкіл Рівненщини переходить на дистанційну форму навчання. 

Про це під час брифінгу повідомив перший заступник голови РОДА Сергій Подолін.

– Школи 30-ти територіальних громад області та Рівне і Квасилів відзавтра переходять на дистанційну форму навчання у зв’язку з погіршенням погодних умов, – розповів Сергій Подолін.

Також він наголосив, що сьогодні в області на рейс вийшло значно більше шкільних автобусів ніж вчора.

– Сьогодні за інформацією обласного управління освіти у нас на рейс не виїхало 92 шкільних автобусів з 240. Вчора така цифра була значно більшою – 128 шкільних автобусів.

Зазначимо, що повідомлень щодо надзвичайних подій під час курсування шкільних автобусів, які були з учнями протягом кількох днів не було.

Читайте також: Рівненські школи переходять на дистанційне навчання

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc