Колишньому очільнику профільної служби загрожує відповідальність за масштабні збитки, які держава зазнала через зрив та махінації на ремонті доріг на Рівненщині.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУНП у Рівненській області.
Слідчі поліції офіційно оголосили підозру 43-річному жителю Рівного. Встановлено, що у 2019 році Служба відновлення та розвитку інфраструктури Рівненщини уклала договір з іноземним підрядником. Компанія мала завершити масштабний ремонт доріг на Рівненщині державного значення до кінця 2022 року, а банк-гарант зобов’язувався виплатити компенсацію у разі невиконання умов.
Масштабні збитки на ремонті доріг
Проте після введення воєнного стану у 2022 році іноземне товариство зупинило роботи. Тодішній в.о. керівника Служби, зловживаючи службовим становищем, ухвалив рішення розірвати договір в односторонньому порядку. Цим кроком посадовець фактично звільнив іноземну фірму від будь-яких зобов’язань та свідомо не затребував виплату за банківською гарантією.

Через протиправні дії чиновника державний бюджет недоотримав 7 459 990 гривень. Наразі слідчі дії тривають, фігуранту загрожує суворе покарання.
Нагадаємо, на Рівненщині зіткнулися вантажівка та авто поліції: що відомо про стан постраждалих.
